در حال بارگذاری

 • به شهر جک پالت خوش آمدید - بزرگترین هایپرمارکت جک پالت در ایران

 • تلگرام
 • اینستاگرام
 • نکته-خرید-جک-پالت

  5 نکته کلیدی هنگام خرید جک پالت

  همان طور که می دانید جک پالت از پر کاربردترین تجهیزات انبارداری می باشد که با توجه به انواع مختلف آن مشتری گاها نمی داند کدام مورد با نیاز آن سازگاری دارد.

  نکته-خرید-جک-پالت

  به چه مواردی برای خرید توجه کنیم ؟

   

  طول شاخک
  جک پالتها دارای طول های شاخک متفاوتی می باشند.

  قبل از خرید جک پالت اطمینان حاصل کنید که جک پالت شما دارای طول مناسبی است.

  جک پالت ها معمولا به دو دسته شاخک کوتاه و شاخک بلند تقسیم می شوند. نوع هایی با شاخک های بلندتر به فضای بیش تری برای دور زدن نیاز دارند و شما باید این مساله را در نظر بگیرید. بعضی از شاخک ها هم خیلی کوتاه هستند و ممکن است همه پالت ها را ساپورت نکنند و پالت بر روی آن ناپایدار باشد و بیافتد، پس به ابعاد پالت شما هم بستگی دارد.

  ظرفیت باربری
  هر جک پالت قادر به حمل تنها ظرفیت مجاز خود دستگاه می باشد.

  ظرفیت باربری از مهم ترین مواردی است که قبل از خرید باید درمورد آن بپرسید. در صورتی که بار بیشتری را نسبت به ظرفیت جک پالت حمل کنید، دستگاه خراب می شود و یا باعث شکستگی آن می شود، همچنین خطرات ایمنی قابل توجهی را برای اپراتور دارد، پس حتما جک پالت را با ظرفیتی که نیاز دارید تهیه کنید.

  وزن کل دستگاه
  برای خرید جک پالت به وزن خود دستگاه هم توجه کنید

  وزن دستگاه نیز از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید مخصوصا وقتی در داخل کانتینر و یا وسایل باربری می خواهید از آن استفاده کنید.

  توانایی بالابری/کاهش ارتفاع
  اگر نیاز دارید که بار را بالا ببرید اطمینان حاصل کنید که جک پالت این ارتفاع را برای شما فراهم می کند. ظرفیت جک پالت هم به این ارتفاع همیشه وابسته است و حداقل ارتفاع آن را حتما چک کنید تا دقیقا با نیاز درخواستی شما یکی باشد.

  چرخ جک پالت

  انتخاب نوع صحیح چرخ جک پالت مساله مهمی است.

  برای عملکرد صحیح جک پالت انتخاب صحیح چرخ، مساله خیلی مهمی است. چرخ های با کیفیت هم چنین از کفپوش شما نیز محافظت می کنند، پس در انتخاب آن دقت کنید.

  نکته-خرید-جک-پالت

   

  همچنین برای تهیه، مشاوره و بررسی دقیق جک پالت ها، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه شهر جک پالت تماس بگیرید تا امکان مقایسه برای شما فراهم گردیده و لذت یک خرید خوب را تجربه کنید.

   

   

  آخرین مطالب وبلاگ

  نکته-خرید-جک-پالت

  5 نکته کلیدی هنگام خرید جک پالت

  قسمت-های-اصلی-جک-پالت

  قسمتهای اصلی جک پالت

  اصول کار جک پالت

  اصول کار جک پالت

  جک-پالت-چیست؟

  جک پالت چیست؟